O nas...

Dom dla Seniora "Pod Dębami" - położony zaledwie 10 km na południe od Krakowa w malowniczej wiejskiej miejscowości Wrząsowice w gminie Świątniki Górne. Bliskość dużego miasta, dobra komunikacja miejska i dogodny dojazd samochodem - to dodatkowe atuty naszej lokalizacji. Nasz dom to trzykondygnacyjny budynek bez barier architektonicznych. Dostosowany jest do potrzeb osób o obniżonej sprawnosci ruchowej - wyposażony w windę osobową, szerokie trakty komunikacyjne i wygodne schody w dwóch oddzielnych klatkach schodowych. Oferujemy pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, wyposażone w instalację alarmowo-przywoławczą, która zwiększa poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców, część pokoi wyposażona jest w monitoring. Każdy z nich wyposażony jest w telefon, telewizję oraz dostęp do sieci Internet. Cały ośrodek posiada również system przeciwpożarowy.

Do naszego kompleksu przynależy Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w której załatwiamy konsultacje specjalistyczne, pobieramy materiał do badań analitycznych, skorzystamy z transportu medycznego na specjalnistyczne konsultacje.

Współpracujemy ze sklepem medycznym oraz apteką, gdzie zrealizujemy wnioski na sprzęty medyczne, środki higieny i leki, dzięki temu rodziny naszych podopiecznych nie muszą myśleć o wszelkich formalnych sprawach związanych z refundacją w ramach NFZ. 


pasek ikony